سـارا اَنـار دارد!

کافیست انار دلت ترک بردارد...

۱۲. اتفاقات بد گاهی خیلیم خوبن!

هیچ وقت، هیچ کدوم از آدما از اتفاقات بد زندگیشون به نیکی یاد نمیکنن

ولی شاید خیلی شنیدیم که خدا رو شکر اگه اتفاق بدی بود ولی بالاخره فلان چیز نشد، فلان اتفاق پشت بندش نیفتاد، فلانی چیزیش نشد!

میدونین میخوام چی بگم؟!

آره میخوام بگم این اتفاقات بد گاهی انقدرا هم بد نیستن!

بعضی رفتنا، بعضی نموندنا، بعضی تنها شدنا، بعضی مشکلات، بعضی گرفتاریا، بعضی... بعضی... گاهی شاید خیلی شوکه آور باشن ولی خوبی که دارن اینه که یادمون میندازن کسایی هستن که اتفاقات تلخ رو هرچقدرم بد در عرض کمتر از یک روز از ذهنت پاک کنن، کسایی هستن که شاید با وجود ضربه بیشتر از اون اتفاقو با وجود نگرانی بیشترشون، بازم به فکر توان و به فکر آروم کردن تو، کسایی که کنارتن و بهت دلداری میدن، تنهات نمیذارن، کسایی که...

چقدر خوبه هستین که با وجودتون آدم تازه میفهمه شاید نتونه خیلی از بحرانا رو رد کنه که هنوزم هنوزه تو اون شوک ناشی از اون اتفاق بد بمونه..

چقدر خوبه که این اتفاق هر چقدرم بد بهم یادآوری کرد هزاران چیز خوب زندگیمو... وجودتون گرماتون دلگرمیاتون... بهم یادآوری کرد که اگه خونی از دماغتون بیاد هر چند از خون و گوشت خودم نباشه، توی دلم توی زندگیم چه آشوبیه...

نمیدونم چی بگم... از اون اتفاقی که در عرض کمتر از یک ثانیه افتاد و میتونست دنیامونو زیر و رو کنه... از اینکه اگه اتفاقی براتون میفتاد زندگی ما بعد از این چی میشد؟ آره شاید آسمون به زمین نیاد، شاید زندگی هممون ادامه پیدا کنه ولی هیچوقت هیچ کدوممون بدون یه نفر از شما اون آدم سابق نمیشه..

میدونین چی میخوام بگم؟ 

آره بعضی اتفاقای بد گاهی خیلیم خوبن...

بیایین خودمون باشیم :)
بقیه به حد کافی خودشون هستن :)
احتیاجی به کپی ندارن :)

امری بود کامنت قسمت "سارا" بازه
در خدمتیم :)
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان